;

Boks me Bluetooth RX-13BT

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Boks me Bluetooth RX-13B, vjen me nje dizajn teper modern dhe te vecante perfekt per tu marr kudo me vete. Suporton: USB, AUX, FM Radio, karten TF dhe BT & 2.4G Audio. Fiket automatikisht pas 10 minutash mosfunksionimi.
Sasia
Raporto

Kodi: #94141

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Boks me Bluetooth RX-13B, vjen me nje dizajn teper modern dhe te vecante perfekt per tu marr kudo me vete. Suporton: USB, AUX, FM Radio, karten TF dhe BT & 2.4G Audio. Fiket automatikisht pas 10 minutash mosfunksionimi.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.