;

Drite Me Panel Diellor

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite me panel diellor, perfekte per tu vendosur lehtesisht ne mur kudo ku mungon ndricimi. E perkryer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. Pajisur me sensor qe ndjen levizjet.I papershkueshem nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora.Fuqia: 20W Paneli diellor: 21W/18V Kapaciteti i baterise: 15Ah Koha e karikimit dhe shkarkimit: 8-10h dite Madhesia e produktit: 5 x 40 x 21cm Siperfaqja e ndriçimit: 40 metra katror.
Sasia
Raporto

Kodi: #94122

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me panel diellor, perfekte per tu vendosur lehtesisht ne mur kudo ku mungon ndricimi. E perkryer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. Pajisur me sensor qe ndjen levizjet.I papershkueshem nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora.Fuqia: 20W Paneli diellor: 21W/18V Kapaciteti i baterise: 15Ah Koha e karikimit dhe shkarkimit: 8-10h dite Madhesia e produktit: 5 x 40 x 21cm Siperfaqja e ndriçimit: 40 metra katror.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.