;

Drite Me Panel Diellor

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite me panel diellor, perfekte per tu marr me vete kudo ne kampe, aktivitete sportive te ndryshme etj.E pershtatshme per ndricimin e hapesirave ku mungon ndricimi.Perbehet prej materiali plastik + metal Lumens: 300lm Bateri e ringarkueshme 3.7V 2200mAh e integruar. Karikohet me fishe USB dhe energji diellore. Gjithashtu sherben per karikimin e pajisjeve te jashtme si telefonin apo pajisje te tjera. Koha e funksionimit te baterise: 4-12 ore Temperatura e funksionimit: -25~40grade Tensioni: 5V Fuqia: 10W Drita LED: 16 COB
Sasia
Raporto

Kodi: #94120

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me panel diellor, perfekte per tu marr me vete kudo ne kampe, aktivitete sportive te ndryshme etj.E pershtatshme per ndricimin e hapesirave ku mungon ndricimi.Perbehet prej materiali plastik + metal Lumens: 300lm Bateri e ringarkueshme 3.7V 2200mAh e integruar. Karikohet me fishe USB dhe energji diellore. Gjithashtu sherben per karikimin e pajisjeve te jashtme si telefonin apo pajisje te tjera. Koha e funksionimit te baterise: 4-12 ore Temperatura e funksionimit: -25~40grade Tensioni: 5V Fuqia: 10W Drita LED: 16 COB

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.