;

Drite Me Panel Diellor

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite me panel diellor, Modeli: YJ-7780, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur apo kudo ku mungon ndricimi. Pajisur me panel diellore i cili konverton energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise elektrike.E papershkueshme nga uji cka e ben rezistente ndaj faktoreve te ndryshem natyror.Bateri litiumi 3000 mAh e cila ngarkohet nepermjet nje fishe USB. Vjen e pajisur me dy drita LED COB me nje çeles, me tela 3 metra qe lidhen me pajisjen dhe furnizohen me energji.Gjithashtu mundeson karikimin e pajisjeve te jashtme elektronike pasi vjen me 4 koka karikimi.Fuqia: 3.5W Tensioni: 6V
Sasia
Raporto

Kodi: #94115

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me panel diellor, Modeli: YJ-7780, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur apo kudo ku mungon ndricimi. Pajisur me panel diellore i cili konverton energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise elektrike.E papershkueshme nga uji cka e ben rezistente ndaj faktoreve te ndryshem natyror.Bateri litiumi 3000 mAh e cila ngarkohet nepermjet nje fishe USB. Vjen e pajisur me dy drita LED COB me nje çeles, me tela 3 metra qe lidhen me pajisjen dhe furnizohen me energji.Gjithashtu mundeson karikimin e pajisjeve te jashtme elektronike pasi vjen me 4 koka karikimi.Fuqia: 3.5W Tensioni: 6V

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.