;

Furre Elektrike Sokany

(0 Vleresime)

14,990 Lekë 19,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Furre elektrike Sokany Modeli: SK-450, ideale per pjekje dhe ngrohje te lehte te ushqimit.E pajisur me termostat temperature te rregullueshme sipas deshires nga 70-250 grade dhe kohemates: 60-120 min me zile. Mund te gatuani cdo lloj ushqimi ne menyre te shpejte. Kursen energjine elektrike, vjen me element ngrohje çelik inox per furre me dy rafte me lartesi te rregullueshme. Fuqia: 1700W Kapaciteti: 50L
Sasia
Raporto

Kodi: #94109

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

Kontakt

Shperndaje

Furre elektrike Sokany Modeli: SK-450, ideale per pjekje dhe ngrohje te lehte te ushqimit.E pajisur me termostat temperature te rregullueshme sipas deshires nga 70-250 grade dhe kohemates: 60-120 min me zile. Mund te gatuani cdo lloj ushqimi ne menyre te shpejte. Kursen energjine elektrike, vjen me element ngrohje çelik inox per furre me dy rafte me lartesi te rregullueshme. Fuqia: 1700W Kapaciteti: 50L

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.