;

Loder Pellushi Per Femije

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 1,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Kids Store Gjendja: Ne Stok

  • Sillni gezim dhe lumturi per femijet tuaj me lodren e pellushit ne forme luleje. Kaq i vecante te dizajn por gjithashtu mund te kendoje shume kenge.Ju mund regjistroni zerin tuaj dhe ta luani ate ne çdo kohe. Kjo loder jo vetem qe mund te kendoj, por edhe te kercej thjeshte duke klikuar butonin. Lodra punon me 3 bateri. Materiali: pambuk PP. Permasat: 34 x 12cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #93436

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Sillni gezim dhe lumturi per femijet tuaj me lodren e pellushit ne forme luleje. Kaq i vecante te dizajn por gjithashtu mund te kendoje shume kenge.Ju mund regjistroni zerin tuaj dhe ta luani ate ne çdo kohe. Kjo loder jo vetem qe mund te kendoj, por edhe te kercej thjeshte duke klikuar butonin. Lodra punon me 3 bateri. Materiali: pambuk PP. Permasat: 34 x 12cm.

Kids Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.