;

Tharese Rrobash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tharese portative per rrobat, vjen me nje dizanj praktik dhe modern. Material metalik i cili e ben teper te qendrueshme. Ideale per t'u vendosur ne ballkone apo ambiente te tjera per te thare rrobat tuaja. Paloset duke kursyer hapsiren tuaj kur nuk e perdorni. Dimensione: 56 x 145 x 96 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese portative per rrobat, vjen me nje dizanj praktik dhe modern. Material metalik i cili e ben teper te qendrueshme. Ideale per t'u vendosur ne ballkone apo ambiente te tjera per te thare rrobat tuaja. Paloset duke kursyer hapsiren tuaj kur nuk e perdorni. Dimensione: 56 x 145 x 96 cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.