;

Vaj Masazhues

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Vaj masazhues, me perberje xhinxheri, trendafili, rrushi dhe ulliri.I pershtatshem per masazhimin e cdo lloj lekure per femra dhe meshkuj.Fale perberjes se tij me ingrediente natyral relakson trupin, lekuren e le te lemuar dhe te bute si mendafshi,
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Vaj masazhues, me perberje xhinxheri, trendafili, rrushi dhe ulliri.I pershtatshem per masazhimin e cdo lloj lekure per femra dhe meshkuj.Fale perberjes se tij me ingrediente natyral relakson trupin, lekuren e le te lemuar dhe te bute si mendafshi,

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.