;

Rrathe Per Vajza

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Rrathe flokesh per vajza, aksesor kaq te vecante dhe te bukur.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe, jeshile, te zeze, roze, te verdhe dhe portokalli Perfekte per tu dukur stil dhe trendy ne cdo kohe sipas tendencave me te fundit te modes!
Sasia
Raporto

Kodi: #93367

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Kurora

Kontakt

Shperndaje

Rrathe flokesh per vajza, aksesor kaq te vecante dhe te bukur.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe, jeshile, te zeze, roze, te verdhe dhe portokalli Perfekte per tu dukur stil dhe trendy ne cdo kohe sipas tendencave me te fundit te modes!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.