;

Xhel Sevich Per Floket

(0 Vleresime)

890 Lekë 990 Lekë (-10%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhel Sevich per ngjyrosjen e flokeve, teper i lehte per tu perdorur vetem ne 5 minuta ju mund te ndryshoni ngjyren e flokeve tuaj dhe ti stiloni ato sipas deshires. Sugjerohet qe floku te jete i paster dhe 80% i thate.Mjafton te merrni sasi nga xheli dhe me pas ta aplikoni ne floket tuaj.I disponueshem ne disa kolore: blu, jeshile, gri, te zeze, te verdhe, lejla, e kuqe dhe kafe.Hiqet teper lehte mjafton te lani floket tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhel Sevich per ngjyrosjen e flokeve, teper i lehte per tu perdorur vetem ne 5 minuta ju mund te ndryshoni ngjyren e flokeve tuaj dhe ti stiloni ato sipas deshires. Sugjerohet qe floku te jete i paster dhe 80% i thate.Mjafton te merrni sasi nga xheli dhe me pas ta aplikoni ne floket tuaj.I disponueshem ne disa kolore: blu, jeshile, gri, te zeze, te verdhe, lejla, e kuqe dhe kafe.Hiqet teper lehte mjafton te lani floket tuaj.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.