;

Extension Bisht

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Extension bisht, per te gjitha vajzat qe i adhurojne floket e gjate vjen ky extension kaq i vecante me kapese qe ndodhet ne pjesen e brendshme te tyre.Teper cilesor dhe i lehte per tu vendosur.Gjatesia: 60 cm Te disponueshme ne ngjyre: te zeze, cokollate dhe bionde.Per tu dukur moderne ne cdo moment!
Sasia
Raporto

Kodi: #93352

Kategori:Bukuria & Shendeti, Flokët, Extenisons

Kontakt

Shperndaje

Extension bisht, per te gjitha vajzat qe i adhurojne floket e gjate vjen ky extension kaq i vecante me kapese qe ndodhet ne pjesen e brendshme te tyre.Teper cilesor dhe i lehte per tu vendosur.Gjatesia: 60 cm Te disponueshme ne ngjyre: te zeze, cokollate dhe bionde.Per tu dukur moderne ne cdo moment!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.