;

Perparese Gatimi

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Perparese gatimi me dizajn teper te vecante, perfekte per te gjitha amvisat, material poliester teper cilesor, rezistente ndaj ujit dhe vajit. E pajisur me nje xhep te vogel ne pjesen e perparme, e pershtatshme per peshat: 45-75kg.Mbrojtja e persosur per veshjen tuaj teksa gatuani ne kuzhine. Permasat: 70 x 65cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Perparese gatimi me dizajn teper te vecante, perfekte per te gjitha amvisat, material poliester teper cilesor, rezistente ndaj ujit dhe vajit. E pajisur me nje xhep te vogel ne pjesen e perparme, e pershtatshme per peshat: 45-75kg.Mbrojtja e persosur per veshjen tuaj teksa gatuani ne kuzhine. Permasat: 70 x 65cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.