;

Cante Termike Golden Days

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Cante termike Golden Days, zgjidhja qe ju nevojitet per te ruajtur ushqimet e fresketa. Perdoret per te mbajtur, transportuar pijet dhe ushqimet ne menyre te sigurte. Perfekte per tu marr ne piknik, kamping, plazhe, per te marre ushqimin ne pune etj. E sigurt duke mos lejuar asnje rrjedhje. Lehtesisht e pastrueshme. Kapaciteti: 20L Permasat: 35 x 30 x 18 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Cante termike Golden Days, zgjidhja qe ju nevojitet per te ruajtur ushqimet e fresketa. Perdoret per te mbajtur, transportuar pijet dhe ushqimet ne menyre te sigurte. Perfekte per tu marr ne piknik, kamping, plazhe, per te marre ushqimin ne pune etj. E sigurt duke mos lejuar asnje rrjedhje. Lehtesisht e pastrueshme. Kapaciteti: 20L Permasat: 35 x 30 x 18 cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.