;

Pastrues Per Kallot E Kembeve

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues per kallot e kembeve, vjen me nje dizajn ergonomik te dyanshem per pastrimin e lekures se vdekur dhe eksfolimin e saj.Pastron edhe kallot me te trasha pa e vrare lekuren tuaj.Perbehet prej materiali ABS.Per kembe te buta e te lemuara si mendafshi!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pastrues per kallot e kembeve, vjen me nje dizajn ergonomik te dyanshem per pastrimin e lekures se vdekur dhe eksfolimin e saj.Pastron edhe kallot me te trasha pa e vrare lekuren tuaj.Perbehet prej materiali ABS.Per kembe te buta e te lemuara si mendafshi!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.