;

Set Per Riparimin E Makines

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set per riparimin e siperfaqes se makines tuaj, teper i lehte per tu perdorur ne zonat ku makina juaj mund te kete marr deformime te vogla si ulje apo ngritje ne zonen e dyerve apo ne cdo pjese tjeter te saj nga bresheri, karrocat e blerjeve, dyert e makinave ne parkim etj pa i demtuar siperfaqen vetem me tre levizje te thjeshta.
Sasia
Raporto

Kodi: #93304

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Set per riparimin e siperfaqes se makines tuaj, teper i lehte per tu perdorur ne zonat ku makina juaj mund te kete marr deformime te vogla si ulje apo ngritje ne zonen e dyerve apo ne cdo pjese tjeter te saj nga bresheri, karrocat e blerjeve, dyert e makinave ne parkim etj pa i demtuar siperfaqen vetem me tre levizje te thjeshta.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.