;

Kanatiere Per Femra

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kanatiere per femra, perfekte per te nxjerr ne pah dhe theksuar ne kete menyre dekoltene tuaj.Perbehet nga material teper elastik dhe cilesor, 100% poliester, material i ajrosshem.Perfekte per tu veshur gjate dites ne perditshmeri apo gjate mbremjeve tuaja per tu dukur plot stil.
Sasia
Raporto

Kodi: #93296

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Kanatiere

Kontakt

Shperndaje

Kanatiere per femra, perfekte per te nxjerr ne pah dhe theksuar ne kete menyre dekoltene tuaj.Perbehet nga material teper elastik dhe cilesor, 100% poliester, material i ajrosshem.Perfekte per tu veshur gjate dites ne perditshmeri apo gjate mbremjeve tuaja per tu dukur plot stil.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.