;

Drite Me Panel Diellor

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drite me panel diellor Modeli: ZB-168B COB, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur apo kudo ku mungon ndricimi. E perkryer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi, ferma etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. E papershkueshme nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per tu instaluar. Vjen me 3 modalitete: High, medium dhe low light. Numri i dritave COB: 168 Fuqia e ndricimit: 170 Lumen Fuqia e panelit diellor: 8 W Voltazhi: 6 V Temperatura e drites: 6500K Koha e karikimit: 4-6 ore Permasat: 20 x 5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #93263

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Drite me panel diellor Modeli: ZB-168B COB, dizenjuar per tu vendosur lehtesisht ne mur apo kudo ku mungon ndricimi. E perkryer per ndricimin e rrugeve gjate nates apo ambienteve te medha si kopesht, park, oborr, garazhde, tunele, shtepi, ferma etj. Pajisur me panele diellore te cilat konvertojne energjine diellore ne energji elektrike duke mundesuar ne kete menyre ndricimin me kursim te energjise. E papershkueshme nga uji cka e ben rezistent ndaj faktoreve natyror si shiu dhe bora. I lehte per tu instaluar. Vjen me 3 modalitete: High, medium dhe low light. Numri i dritave COB: 168 Fuqia e ndricimit: 170 Lumen Fuqia e panelit diellor: 8 W Voltazhi: 6 V Temperatura e drites: 6500K Koha e karikimit: 4-6 ore Permasat: 20 x 5 cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.