;

Set Aksesore Kuzhine

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set aksesore kuzhine, vijne me nje dizajn unik te stilit nordik. Prej materiali qeramik teper cilesor, i cili permban 6 aksesore: 3 luge dhe 3 pirunj per te konsumuar frutat apo embelsirat tuaja te preferuara.Permasat e mbajteses: 7.7 x 6 cm Permasat e luges: 14.8 x 2.5 cm Permasat e pirunit: 15 x 1.3 cm Te disponueshme ne ngjyre: roze, jeshile, te bardhe dhe bojeqielli si ne foto.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set aksesore kuzhine, vijne me nje dizajn unik te stilit nordik. Prej materiali qeramik teper cilesor, i cili permban 6 aksesore: 3 luge dhe 3 pirunj per te konsumuar frutat apo embelsirat tuaja te preferuara.Permasat e mbajteses: 7.7 x 6 cm Permasat e luges: 14.8 x 2.5 cm Permasat e pirunit: 15 x 1.3 cm Te disponueshme ne ngjyre: roze, jeshile, te bardhe dhe bojeqielli si ne foto.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.