;

Pistolete Uji

(0 Vleresime)

990 Lekë 1,290 Lekë (-23%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pistolete uji per femije, dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj ne keto dite te nxehta vere.Vjen me depozite te vogel uji e cila mbahet si cante shpine fale rripave qe vijne ne paketim.Prej materiali plastik teper rezistent dhe te sigurt per femijen.E disponueshme ne modelet si ne foto me personazhet me te dashur te femijeve. Permasat e depozites se ujit: 25.5 x 16.5 x 5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #93237

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Pistolete uji per femije, dhurata perfekte qe mund ti beni femijes tuaj ne keto dite te nxehta vere.Vjen me depozite te vogel uji e cila mbahet si cante shpine fale rripave qe vijne ne paketim.Prej materiali plastik teper rezistent dhe te sigurt per femijen.E disponueshme ne modelet si ne foto me personazhet me te dashur te femijeve. Permasat e depozites se ujit: 25.5 x 16.5 x 5 cm

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.