;

Set Tualeti Me 4 Aksesore

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Set tualeti me 4 aksesore, seti ideal per te organizuar gjerat qe ju nevojiten ne tualet.Prej materiali plastik teper cilesore, perbehet nga 4 mbajtese: per sapunin e ngurte, per sapunin e lengshem, per furcat e dhembeve dhe per kreherin e aksesore te tjere si shampoo, kremra fytyre, flokesh etj.
Sasia
Raporto

Kodi: #93164

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Set tualeti me 4 aksesore, seti ideal per te organizuar gjerat qe ju nevojiten ne tualet.Prej materiali plastik teper cilesore, perbehet nga 4 mbajtese: per sapunin e ngurte, per sapunin e lengshem, per furcat e dhembeve dhe per kreherin e aksesore te tjere si shampoo, kremra fytyre, flokesh etj.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.