;

Peshore Elektronike Personale

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Peshore elektronike personale; Modeli: EC-2020J Perfekte per ju qe deshironi te kujdeseni per shendetin dhe peshen e trupit tuaj; Kapaciteti maksimal: 180 kg; Me ekran LCD per lehtesi ne lexim prej xhami te temperuar; Fikje/ndezje automatike; Funksionon me 2 bateri te tipit AAA; Permasat: 28 x 28 x 3 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #92581

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore elektronike personale; Modeli: EC-2020J Perfekte per ju qe deshironi te kujdeseni per shendetin dhe peshen e trupit tuaj; Kapaciteti maksimal: 180 kg; Me ekran LCD per lehtesi ne lexim prej xhami te temperuar; Fikje/ndezje automatike; Funksionon me 2 bateri te tipit AAA; Permasat: 28 x 28 x 3 cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.