;

Mbajtese Per Qerasje

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese per qerasje prej materiali qelqi teper cilesor, vjen me nje punim teper unik. Perfekte per te vendosur fruta te ndryshme dhe per ti dhene nje pamje te vecante tryezes tuaj.Permasat si ne foton perkatese.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese per qerasje prej materiali qelqi teper cilesor, vjen me nje punim teper unik. Perfekte per te vendosur fruta te ndryshme dhe per ti dhene nje pamje te vecante tryezes tuaj.Permasat si ne foton perkatese.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.