;

Thyese Arrash Dhe Lajthie

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Thyese arrash dhe lajthie, prej materiali celiku teper cilesore mundeson thyerjen e arrave, bajameve dhe nje larmishmerie frutash te thata. Teper e lehte dhe praktike per tu perdorur. Paketimi perbehet nga dy cope, per tu pershtatur permasave te ndryshme te fturave.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Thyese arrash dhe lajthie, prej materiali celiku teper cilesore mundeson thyerjen e arrave, bajameve dhe nje larmishmerie frutash te thata. Teper e lehte dhe praktike per tu perdorur. Paketimi perbehet nga dy cope, per tu pershtatur permasave te ndryshme te fturave.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.