;

Mbajtese Erezash

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese erezash, seti i pershtashem per cdo kuzhine, i cili permban 6 mbajtese per 6 lloje te ndryshme erezash, te cilat vijne te vendosura ne nje baze te rrotullueshme per lehtesine tuaj gjate servirjes, Prej materiali cilesor metalik me dizanj modern i cili i shton bukuri kuzhines dhe tavolines suaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese erezash, seti i pershtashem per cdo kuzhine, i cili permban 6 mbajtese per 6 lloje te ndryshme erezash, te cilat vijne te vendosura ne nje baze te rrotullueshme per lehtesine tuaj gjate servirjes, Prej materiali cilesor metalik me dizanj modern i cili i shton bukuri kuzhines dhe tavolines suaj!

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.