;

Organizues I Dyanshem

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizues i dyanshem, perfekt per te organizuar kuzhinen apo tualetin tuaj. Vjen me nje dizajn teper elegant, i disponueshem ne ngjyre te bardhe dhe gri te erret, mund te pastrohet teper lehte. Permasat: 26 x 21 x 18 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues i dyanshem, perfekt per te organizuar kuzhinen apo tualetin tuaj. Vjen me nje dizajn teper elegant, i disponueshem ne ngjyre te bardhe dhe gri te erret, mund te pastrohet teper lehte. Permasat: 26 x 21 x 18 cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.