;

Skare Per Barbeque

(0 Vleresime)

4,190 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Skare per barbeque Modeli TL: 517, Ideale per t'a marr me vete ne organizimet tuaja si: kamping, festa, pikniqe etj. Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks me kembe qe sigurojne stabilitet. Doreza anesore per lehtesi ne mbajtje. Gatuani peshkun, mishin, perimet dhe gjithcka tjeter qe deshironi. Dimensione: 60cm x 31cm x 50cm. Dimensioni i hapesires se barbeques: 45 x 26cm Paloset cka e ben edhe me praktike ne perdorim. Pesha: 4.6kg
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Skare per barbeque Modeli TL: 517, Ideale per t'a marr me vete ne organizimet tuaja si: kamping, festa, pikniqe etj. Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks me kembe qe sigurojne stabilitet. Doreza anesore per lehtesi ne mbajtje. Gatuani peshkun, mishin, perimet dhe gjithcka tjeter qe deshironi. Dimensione: 60cm x 31cm x 50cm. Dimensioni i hapesires se barbeques: 45 x 26cm Paloset cka e ben edhe me praktike ne perdorim. Pesha: 4.6kg

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.