;

Robot Pastrimi

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Robot pastrimi me vakum, Paisja me e fundit e teknologjise qe do lehtesoje punen e pastrimit ne shtepine tuaj, Mjafton vetem ta ndizni edhe ai do levize vete ne te gjithe hapsiren e ambientit duke larguar pluhurin dhe cdo papasterti, ndryshon automatikisht drejtimin kur takon mure dhe pengesa te ndryshme, i pershtatshem per cdo lloj dyshemeje apo tapete, largon cdo grimce papasterite si te ngurta ashtu edhe te lengeta, Fale dizajnit te tij teper praktik dhe kompakt arrin te pastroje edhe zonat me te veshtira per tu arrire (8.5cm i larte) duke siguron nje ambient te shendetshem per te jetuar,Permasat: 23.5 x 23.5 cm Funksionon me karikim me fishe USB. Pajisja qe i duhet cdo shtepie!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Robot pastrimi me vakum, Paisja me e fundit e teknologjise qe do lehtesoje punen e pastrimit ne shtepine tuaj, Mjafton vetem ta ndizni edhe ai do levize vete ne te gjithe hapsiren e ambientit duke larguar pluhurin dhe cdo papasterti, ndryshon automatikisht drejtimin kur takon mure dhe pengesa te ndryshme, i pershtatshem per cdo lloj dyshemeje apo tapete, largon cdo grimce papasterite si te ngurta ashtu edhe te lengeta, Fale dizajnit te tij teper praktik dhe kompakt arrin te pastroje edhe zonat me te veshtira per tu arrire (8.5cm i larte) duke siguron nje ambient te shendetshem per te jetuar,Permasat: 23.5 x 23.5 cm Funksionon me karikim me fishe USB. Pajisja qe i duhet cdo shtepie!

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.