;

Tharese Rrobash

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Tharese rrobash, kaq e vecante dizenjuar per tu vendosur ne ballkon duke ju ofruar hapesire maksimale per tharjen e tyre. Prej materiali metalik teper cilesor dhe rezistent ndaj shiut ose rrezeve UV. Ka kater vende per te vendosur telat per te hapur rrobat te cilet jane teper rezistent dhe cilesore. Bulonat e montimit Ø50 mm inox kromi, Gjatesia e shufrave: 50cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese rrobash, kaq e vecante dizenjuar per tu vendosur ne ballkon duke ju ofruar hapesire maksimale per tharjen e tyre. Prej materiali metalik teper cilesor dhe rezistent ndaj shiut ose rrezeve UV. Ka kater vende per te vendosur telat per te hapur rrobat te cilet jane teper rezistent dhe cilesore. Bulonat e montimit Ø50 mm inox kromi, Gjatesia e shufrave: 50cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.