;

Shtrydhese Frutash Dsp

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash Dsp Modeli: KJ3003A, per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, Prej materiali inoks te nje cilesise te larte dhe plastike te forte teper cilesore. Ka dy nivele shpejtesie, Kapaciteti i enes se lengut: 1 L ndersa i kontenierit: 2 L(ku nga njera ane del lengu i fresket dhe nga ana tjeter ne depozite dalin mbetjet e frutave qe jane per tu hedhur). Fuqia: 850W Tensioni: 220-240V RPM: 14000-18000
Sasia
Raporto

Kodi: #88838

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash Dsp Modeli: KJ3003A, per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, Prej materiali inoks te nje cilesise te larte dhe plastike te forte teper cilesore. Ka dy nivele shpejtesie, Kapaciteti i enes se lengut: 1 L ndersa i kontenierit: 2 L(ku nga njera ane del lengu i fresket dhe nga ana tjeter ne depozite dalin mbetjet e frutave qe jane per tu hedhur). Fuqia: 850W Tensioni: 220-240V RPM: 14000-18000

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.