;

Tavoline Hekurosje

(0 Vleresime)

4,490 Lekë 4,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Tavoline hekurosje me kornize metalike, te cilen mund ta varni pas deres vertikalisht duke kursyer ne kete menyre hapesire ne shtepine tuaj.Vjen me nje dizajn teper praktik dhe elegant me pelhure teper rezistente ndaj nxehtesise gjate hekurosjes. Permasat: 33 x 110cm Lartesia: 90 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tavoline hekurosje me kornize metalike, te cilen mund ta varni pas deres vertikalisht duke kursyer ne kete menyre hapesire ne shtepine tuaj.Vjen me nje dizajn teper praktik dhe elegant me pelhure teper rezistente ndaj nxehtesise gjate hekurosjes. Permasat: 33 x 110cm Lartesia: 90 cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.