;

Tavoline Hekurosje

(0 Vleresime)

7,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Tavoline hekurosje, me mbajtese hekuri dhe kembe metali. Dizanj elegant me pelhure rezistente ndaj nxehtesise , Paloset duke mos zene shume vend ne hapesiren tuaj kur nuk e perdorni.Permasat: 45 x 126cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tavoline hekurosje, me mbajtese hekuri dhe kembe metali. Dizanj elegant me pelhure rezistente ndaj nxehtesise , Paloset duke mos zene shume vend ne hapesiren tuaj kur nuk e perdorni.Permasat: 45 x 126cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.