;

Kane Mermeri

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Kane teper e vecante me dizajn teper modern mermeri ne ngjyre te bardhe dhe te zeze, perfekte per te mbajur ujin ne te apo lengjet tuaja te preferuara. Kapaciteti:1500 cc
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kane teper e vecante me dizajn teper modern mermeri ne ngjyre te bardhe dhe te zeze, perfekte per te mbajur ujin ne te apo lengjet tuaja te preferuara. Kapaciteti:1500 cc

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.