;

Set Per Tualet Me 5 Pjese

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Set per tualet me 5 pjese, set aksesoresh kaq i nevojshem per t'i dhene elegance tualetit tuaj fale dizajnit kaq te bukur dhe klasik ne ngjyre te bardhe. Material i nje cilesie te larte; Me 5 aksesore te ndryshem: mbajtese sapuni te lengshem 8x17 cm , mbajtese sapuni te ngurte 12x9 cm, mbajtese per furcat e dhembeve 8x10 cm, kosh mbeturinash 19x23 cm dhe mbajtese me furce tualeti 10x34 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #86005

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Set per tualet me 5 pjese, set aksesoresh kaq i nevojshem per t'i dhene elegance tualetit tuaj fale dizajnit kaq te bukur dhe klasik ne ngjyre te bardhe. Material i nje cilesie te larte; Me 5 aksesore te ndryshem: mbajtese sapuni te lengshem 8x17 cm , mbajtese sapuni te ngurte 12x9 cm, mbajtese per furcat e dhembeve 8x10 cm, kosh mbeturinash 19x23 cm dhe mbajtese me furce tualeti 10x34 cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.