;

Gote Me Kapak E Bardhe Dream On 415 Ml

(0 Vleresime)

599 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Xham i bardhe me krahe dhe kapak te zi silikoni. Ideale per pije te nxehta. Materiali: Kocka e Re Ngjyra E Bardhe Kapaciteti 415 ml Diametri x Lartesia 8,5x12,5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #81825

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Xham i bardhe me krahe dhe kapak te zi silikoni. Ideale per pije te nxehta. Materiali: Kocka e Re Ngjyra E Bardhe Kapaciteti 415 ml Diametri x Lartesia 8,5x12,5 cm

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.