;

Zierese Vezesh

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Zierse vezesh me 2 kate. Mund te pergatisni ne menyre te shpejte dhe te lehte veze te ziera ne pak caste, ose perime te ziera. Me nje sistem me dy shtresa qe ka kapacitet per zierjen e 12 vezeve njekohesisht ku secila shtrese permban 6 veze. E vogel, ze pak vend dhe shume e thjeshte ne perdorim. Mjafton te hidhni ujin në bojlerin e vezës dhe vendoseni kapakun. Fuqia 200W. Tensioni 220V 50Hz. Dimensionet: 23.7 x 19.8 x 13.2cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Zierse vezesh me 2 kate. Mund te pergatisni ne menyre te shpejte dhe te lehte veze te ziera ne pak caste, ose perime te ziera. Me nje sistem me dy shtresa qe ka kapacitet per zierjen e 12 vezeve njekohesisht ku secila shtrese permban 6 veze. E vogel, ze pak vend dhe shume e thjeshte ne perdorim. Mjafton te hidhni ujin në bojlerin e vezës dhe vendoseni kapakun. Fuqia 200W. Tensioni 220V 50Hz. Dimensionet: 23.7 x 19.8 x 13.2cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.