;

Tigan Grill 18 x 20 cm

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Tigan Papilla Grill. Teknologjia më e mirë me material të qëndrueshme prej guri. Ideale per te gatuar gjtihcka ne kuzhine tuaj e sidomos mishin dhe peshkun, përbëhet nga tre shtresa qe parandalojne ngjitjen e ushqimit në pjesën e poshtme të enës. Ngrohja dhe gatimi është aq i njëtrajtshëm, pasi tigani ruan temperaturën në mënyrë perfekte gjatë gjithë kohës. Doreze ne forme ergonomike per kontroll te rehatshem, Dimensione: 18 x 20 cm. E pershtatshme per te githa sobat edhe ato me induksion.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan Papilla Grill. Teknologjia më e mirë me material të qëndrueshme prej guri. Ideale per te gatuar gjtihcka ne kuzhine tuaj e sidomos mishin dhe peshkun, përbëhet nga tre shtresa qe parandalojne ngjitjen e ushqimit në pjesën e poshtme të enës. Ngrohja dhe gatimi është aq i njëtrajtshëm, pasi tigani ruan temperaturën në mënyrë perfekte gjatë gjithë kohës. Doreze ne forme ergonomike per kontroll te rehatshem, Dimensione: 18 x 20 cm. E pershtatshme per te githa sobat edhe ato me induksion.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.