;

Grirese Ushqimesh Sonifer

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese Sonifer Modeli: SF-5005. Teper e shpejte dhe efikase ne procesin e grirjes se ushqimeve tuaja. Mund te grini gjithcka si perimet, frutat apo edhe mishin me nje motor te fuqishem dhe tehe grirese prej materiali celiku inoks mjaft te mprehta me 2 nivele shpejtesie. Fuqia: 300 W. E lehte per tu pastruar
Sasia
Raporto

Kodi: #79518

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese Sonifer Modeli: SF-5005. Teper e shpejte dhe efikase ne procesin e grirjes se ushqimeve tuaja. Mund te grini gjithcka si perimet, frutat apo edhe mishin me nje motor te fuqishem dhe tehe grirese prej materiali celiku inoks mjaft te mprehta me 2 nivele shpejtesie. Fuqia: 300 W. E lehte per tu pastruar

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.