;

Grirese Ushqimesh

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese Ushqimesh Modeli: SC-007, i domosdoshëm në çdo shtëpi apo kuzhinë profesionale. Jashtezakonisht praktik, dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim. Tehe te mprehta prej celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt. Ene me kapacitet: 1L - 1.5L. Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Fuqia: 350 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #79517

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese Ushqimesh Modeli: SC-007, i domosdoshëm në çdo shtëpi apo kuzhinë profesionale. Jashtezakonisht praktik, dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim. Tehe te mprehta prej celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt. Ene me kapacitet: 1L - 1.5L. Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Fuqia: 350 W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.