;

Tastiere Multifunksionale me Wireless

(0 Vleresime)

1,090 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Mini tastiere me wireless multifunksionale. Tastiere smart me ndjeshmeri te larte eshte vertete gjithcka qe ju duhet per te punuar ose per lojerat tuaja. Nuk eshte e nevojshme te shperqendroheni ne kerkim te mausit kur syte tuaj jane mbi ekran. Tashme gjithcka shfaqet para jush ne nje tastier te vetme. Forme inovative, elegante e perkryer per PC, iPad, Android TV Box, Google TV Box, Xbox360, PS3, HTPC, IPTV. Pergjithesisht kjo tastjere pershtatet mire ne Televizoret Smart vecanerisht ata te markes Samsung. Kombinimi ideal i mausit dhe tastieres ne nje produkt te vetem. Pajisja fiket vete kur bateria bie. E lehte per t'u perdorur. Lidhet me wifi dhe automatikisht zevendeson tastieren per cfaredolloj pajisje. Komandimi i anddroid Tv box me kete pajisje do te jete gjeja me e thjeshte ne bote. Dy butona te integruar ne pajisje per te komanduar levizjet majtas dhe djathtas. Tastiera ka butona shume te lehte per t'u klikuar per nje eksperience sa me te bukur. Ndricim me led i integruar per t'u perdorur edhe ne ambiente me pak drite. Eshte nje Tastiere televizori, kompjuteri, laptopi, Android Tv Box etj. Perdorimi i kesaj tastiere nuk ka kufizime. Mund te perdoret ne cdo pajisje qe suporton lidhje pa kabell wireless. Bateri e rikarikueshme e integruar. Vendose ne prize dhe per pak kohe pajisja do te jete gati per perdorim. Ka 92 butona.
Sasia
Raporto

Kodi: #79514

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Mini tastiere me wireless multifunksionale. Tastiere smart me ndjeshmeri te larte eshte vertete gjithcka qe ju duhet per te punuar ose per lojerat tuaja. Nuk eshte e nevojshme te shperqendroheni ne kerkim te mausit kur syte tuaj jane mbi ekran. Tashme gjithcka shfaqet para jush ne nje tastier te vetme. Forme inovative, elegante e perkryer per PC, iPad, Android TV Box, Google TV Box, Xbox360, PS3, HTPC, IPTV. Pergjithesisht kjo tastjere pershtatet mire ne Televizoret Smart vecanerisht ata te markes Samsung. Kombinimi ideal i mausit dhe tastieres ne nje produkt te vetem. Pajisja fiket vete kur bateria bie. E lehte per t'u perdorur. Lidhet me wifi dhe automatikisht zevendeson tastieren per cfaredolloj pajisje. Komandimi i anddroid Tv box me kete pajisje do te jete gjeja me e thjeshte ne bote. Dy butona te integruar ne pajisje per te komanduar levizjet majtas dhe djathtas. Tastiera ka butona shume te lehte per t'u klikuar per nje eksperience sa me te bukur. Ndricim me led i integruar per t'u perdorur edhe ne ambiente me pak drite. Eshte nje Tastiere televizori, kompjuteri, laptopi, Android Tv Box etj. Perdorimi i kesaj tastiere nuk ka kufizime. Mund te perdoret ne cdo pajisje qe suporton lidhje pa kabell wireless. Bateri e rikarikueshme e integruar. Vendose ne prize dhe per pak kohe pajisja do te jete gati per perdorim. Ka 92 butona.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.