;

Laptop Lenovo T440

(0 Vleresime)

34,000 Lekë 35,000 Lekë (-3%)

Shitesi: techspot.al.shitjeonline.al Gjendja: Ne Stok

  • I5 GEN 4 8 GB RAM 180GB SSD 14 INCH SCREEN MINI DISPLAY PORT,VGA , SIM , BACKLIGHT KB,BT,WIFI , PORTA 3.0 ,Laptop profesional
Sasia
Raporto

Kodi: #77102

Kategori:Elektronika, It, Laptop

Kontakt

Shperndaje

I5 GEN 4 8 GB RAM 180GB SSD 14 INCH SCREEN MINI DISPLAY PORT,VGA , SIM , BACKLIGHT KB,BT,WIFI , PORTA 3.0 ,Laptop profesional

techspot.al.shitjeonline.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.