;

Llambe Dekorative

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Llambe dekorative ne forme oxhaku. Mbushni shtëpinë tuaj me një dekorim te vecante për Krishtlindje dhe Vitin e Ri. Nje llambe teper e vecante me ndricim LED duke imituar flaken brenda oxhakut. Punon me bateri. Permasat: 27.5 x 11.5 x 20 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Llambe dekorative ne forme oxhaku. Mbushni shtëpinë tuaj me një dekorim te vecante për Krishtlindje dhe Vitin e Ri. Nje llambe teper e vecante me ndricim LED duke imituar flaken brenda oxhakut. Punon me bateri. Permasat: 27.5 x 11.5 x 20 cm.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.