;

Set Pjatash

(0 Vleresime)

2,790 Lekë 2,990 Lekë (-7%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Set pjatash i kompletuar me 19 cope. Seti permban: 6 pjatanca nga 26.5 cm, 6 pjata supe nga 23 cm, 6 pjata embelsire 20.5cm dhe 1 tas i madh sallate 23 x 23 cm. Material procelani rezistente ndaj gervishtjeve dhe qe ruajne ngjyren. Vijne ne ngjyre te bardhe me dizajne lulesh lejla. Mund te perdoren ne mikrovale.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set pjatash i kompletuar me 19 cope. Seti permban: 6 pjatanca nga 26.5 cm, 6 pjata supe nga 23 cm, 6 pjata embelsire 20.5cm dhe 1 tas i madh sallate 23 x 23 cm. Material procelani rezistente ndaj gervishtjeve dhe qe ruajne ngjyren. Vijne ne ngjyre te bardhe me dizajne lulesh lejla. Mund te perdoren ne mikrovale.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.