;

Shilte per Karrige

(0 Vleresime)

300 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Shilte per karrige. Seti permban 6 shilte, ideale per te patur rehatine e duhur gjate qendrimit ne karrige. Me shtrese Memory, te buta dhe shume te rehatshme. Gjejne perdorim kudo: ne shtepi, bare apo ambiente te jashtme. Me permasa: 39 x 39 x 3cm. Gjendje ne ngjyre jeshile te erret dhe blu.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shilte per karrige. Seti permban 6 shilte, ideale per te patur rehatine e duhur gjate qendrimit ne karrige. Me shtrese Memory, te buta dhe shume te rehatshme. Gjejne perdorim kudo: ne shtepi, bare apo ambiente te jashtme. Me permasa: 39 x 39 x 3cm. Gjendje ne ngjyre jeshile te erret dhe blu.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.