;

Set Tasa Plastike

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 4 tasa plastike. Kurseni hapësirë në kuzhinën tuaj me kete set tasash. Te perbera nga material plastike dhe kapak ne ngjyra dhe figura te ndryshme vizatimore per femijet tuaj. Kapacitetet e tasave jane perkatesisht: 200 ml - 300 ml - 450 ml - 650 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 4 tasa plastike. Kurseni hapësirë në kuzhinën tuaj me kete set tasash. Te perbera nga material plastike dhe kapak ne ngjyra dhe figura te ndryshme vizatimore per femijet tuaj. Kapacitetet e tasave jane perkatesisht: 200 ml - 300 ml - 450 ml - 650 ml.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.