;

Set Tenxhere Kuzhine

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me tenxhere gatimi, shume i domosdoshem ne kuzhine tuaj. Ne paketim vjen me 1 tigan me diameter 22 cm - thellësi 5cm, 1 tenxhere + kapak qelqi me diameter 22cm - thellësi 9cm, si dhe 1 tigan i thelle + kapak qelqi me diameter 18cm - thellësi 7cm dhe 1 tenxhere te vogel me diameter 6cm dhe + kapak qelqi me diameter 16 cm - thellesi 7cm. Per te gjitha amviset qe gatuajne ne shtepi edhe duan te bejne nje ushqim te shpejte edhe teper te shijshem per familjaret e tyre, ky eshte seti qe nuk duhet te mungoje kurresesi ne kuzhinen tuaj sepse perpos tenxhereve dhe tigani, vjen dhe nje set me 6 spatula te ndryshme. Ndertuar nga material i cilesise se larte qe nuk ngjisin ushqimin. Me doreza ergonomike qe lehtesojne perdorimin. Rezistente ndaj temperaturave te larta. Pastrohen lehtesisht me uje te bollshem.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me tenxhere gatimi, shume i domosdoshem ne kuzhine tuaj. Ne paketim vjen me 1 tigan me diameter 22 cm - thellësi 5cm, 1 tenxhere + kapak qelqi me diameter 22cm - thellësi 9cm, si dhe 1 tigan i thelle + kapak qelqi me diameter 18cm - thellësi 7cm dhe 1 tenxhere te vogel me diameter 6cm dhe + kapak qelqi me diameter 16 cm - thellesi 7cm. Per te gjitha amviset qe gatuajne ne shtepi edhe duan te bejne nje ushqim te shpejte edhe teper te shijshem per familjaret e tyre, ky eshte seti qe nuk duhet te mungoje kurresesi ne kuzhinen tuaj sepse perpos tenxhereve dhe tigani, vjen dhe nje set me 6 spatula te ndryshme. Ndertuar nga material i cilesise se larte qe nuk ngjisin ushqimin. Me doreza ergonomike qe lehtesojne perdorimin. Rezistente ndaj temperaturave te larta. Pastrohen lehtesisht me uje te bollshem.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.