;

Grirese Ushqimesh Sokany

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese Ushqimesh Sokany, modeli: LB-7002A. I domosdoshëm në çdo shtëpi apo kuzhinë profesionale. Jashtezakonisht praktik, dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: mish, perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim. 3 Tehe te mprehta prej celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt. Ene inoxi me kapaciteti: 2L. Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Fuqia: 700W.
Sasia
Raporto

Kodi: #76609

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese Ushqimesh Sokany, modeli: LB-7002A. I domosdoshëm në çdo shtëpi apo kuzhinë profesionale. Jashtezakonisht praktik, dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: mish, perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim. 3 Tehe te mprehta prej celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt. Ene inoxi me kapaciteti: 2L. Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Fuqia: 700W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.