;

Ibrik Elektrik Alizz

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik Elektrik Alizz, modeli: AZ-2519. Me nje dizanj praktik per cdo kuzhine. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 2.5 liter. Baze e rrotulleshme ne 360 ° dhe fikje automatike ne piken e vlimit. Material Inoxi cilesor. Mbrojtje nga mbinxehja dhe paisur me filter. Fuqia 1500 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #76605

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ibrik Elektrik Alizz, modeli: AZ-2519. Me nje dizanj praktik per cdo kuzhine. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 2.5 liter. Baze e rrotulleshme ne 360 ° dhe fikje automatike ne piken e vlimit. Material Inoxi cilesor. Mbrojtje nga mbinxehja dhe paisur me filter. Fuqia 1500 W.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.