;

Blender dore Sokany

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore shumëfunksional Sokany 4 ne 1, modeli: SK-1711-4. Shume praktike dhe e lehte per t'u perdorur. Siguroni komoditet dhe lehtësi të shkëlqyeshme për përzierjen me 3 opsione fuqie: 500Watt, 700Watt dhe 1000Watt dhe 5 nivele shpejtesie. Motor i fuqishëm qe funksionon me zhurmë të ulët. Me material cilesor inoxi qe nuk ndryshket. Me opsionin shtese ndihmues turbo, ju do te pergatisni ushqimet me te mira duke filluar qe nga smoothiet, supat, salcat etj. Shume e lehtë për t'u pastruar. Vjen me 1 blender dore, 1 tas, 1 gote matese 700ml dhe 1 rrahese vezesh.
Sasia
Raporto

Kodi: #76279

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore shumëfunksional Sokany 4 ne 1, modeli: SK-1711-4. Shume praktike dhe e lehte per t'u perdorur. Siguroni komoditet dhe lehtësi të shkëlqyeshme për përzierjen me 3 opsione fuqie: 500Watt, 700Watt dhe 1000Watt dhe 5 nivele shpejtesie. Motor i fuqishëm qe funksionon me zhurmë të ulët. Me material cilesor inoxi qe nuk ndryshket. Me opsionin shtese ndihmues turbo, ju do te pergatisni ushqimet me te mira duke filluar qe nga smoothiet, supat, salcat etj. Shume e lehtë për t'u pastruar. Vjen me 1 blender dore, 1 tas, 1 gote matese 700ml dhe 1 rrahese vezesh.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.