;

Mbajtese Kapaku Tenxhere

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: iShop Gjendja: Ne Stok

  • Majtëse per kapak e palosshme qe nuk do te zë aspak hapësirë ne kuzhinen tuaj. Mund të montohet në mur fale ngjiteses adezive teper te qendrushme. Mund të ruani enët e kuzhinës si kapak tenxhere, derrase per prerje etj. Madhësia e palosjes: 17.2 x 6 x 6.2 cm. Madhësia e hapjes: 21.3 x 27.3 x 6.2 cm. Materiali: ABS.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Majtëse per kapak e palosshme qe nuk do te zë aspak hapësirë ne kuzhinen tuaj. Mund të montohet në mur fale ngjiteses adezive teper te qendrushme. Mund të ruani enët e kuzhinës si kapak tenxhere, derrase per prerje etj. Madhësia e palosjes: 17.2 x 6 x 6.2 cm. Madhësia e hapjes: 21.3 x 27.3 x 6.2 cm. Materiali: ABS.

iShop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.