;

Mbajtese celulari per makine

(0 Vleresime)

490 Lekë 990 Lekë (-51%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtëse magnetike celulari për makine. Montimi inovator magnetik i telefonit në makinën tuaj, tanimë vjen me siguri dhe qendrueshmeri 100%. Me 5 magnet të fortë të integruar, mbajtësi i telefonit magnetik mban të sigurt çdo smartphone, pavarësisht nga veshtiresitë e rrugës ku ndodheni. Rrotullohet 360 grade dhe nuk pengon në asnjë moment shikimin tuaj gjatë ngasjes së makinës.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtëse magnetike celulari për makine. Montimi inovator magnetik i telefonit në makinën tuaj, tanimë vjen me siguri dhe qendrueshmeri 100%. Me 5 magnet të fortë të integruar, mbajtësi i telefonit magnetik mban të sigurt çdo smartphone, pavarësisht nga veshtiresitë e rrugës ku ndodheni. Rrotullohet 360 grade dhe nuk pengon në asnjë moment shikimin tuaj gjatë ngasjes së makinës.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.